Doradztwo prawne i finansowe

Zawiłości prawa to ogromne wyzwanie dla wszystkich firm, niezależnie od branży. Nasze doradztwo finansowe i prawne może pomóc Twojej firmie znaleźć najlepszą ścieżkę w gąszczu przepisów.

Doradztwo finansowe i prawne – na czym to polega?

Doradztwo finansowe to dla wielu przedsiębiorców jeden z najlepszych sposobów na rozwój firmy lub po prostu własnego portfela. Nasz doradca finansowy może im bowiem zaoferować wiedzę, która w realny sposób przełoży się na zyski. Jako specjaliści w dziedzinie finansów dla naszych klientów przygotowujemy analizy inwestycyjne, plany finansowe czy audyty przedsiębiorstwa, które pozwalają firmom i osobom prywatnym zyskiwać każdego dnia. Dodatkowo dzięki wiedzy z różnych dziedzin, która jest elementarną częścią naszego interdyscyplinarnego zespołu, potrafimy spojrzeć na stojące przed naszymi klientami z różnych perspektyw, dzięki czemu nasze doradztwo podatkowe jest jeszcze efektywniejsze.

Dodatkowym uzupełnieniem doradztwa finansowego, jak i zupełnie odrębną usługą dla naszych klientów może stanowić doradztwo prawne. W ramach tej usługi nasi specjaliści pomagają w analizie prawnej wskazanych przez naszych partnerów problemów i znalezieniu ich optymalnego rozwiązania, dostosowanego do danego przypadku.

Doradztwo prawne – jak to robimy?

Nasze doradztwo prawne to kompleksowa usługa, którą możemy dopasować do Twoich wymagań już od pierwszych minut współpracy. Dzięki zaangażowaniu ekspertów w dziedzinie posiadamy szeroki wachlarz możliwości, które możemy zaoferować naszym klientom. Wśród nich są:

 • Fachowe poradnictwo w zakresie prawa i finansów dla małych i dużych przedsiębiorstw
 • Badania due diligence finansowego i podatkowego dla firm.
 • Badania, weryfikacje i przeglądy sprawozdań finansowych oraz innych dokumentów.
 • Opracowujemy plany połączeń, przekształceń i podziałów spółek.
 • Profesjonalne audyty: finansowe (ksiąg rachunkowych), podatkowe i kadrowo-płacowe.
 • Przekształcanie rachunkowości i sprawozdań finansowych firm zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości i Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) i US GAAP
 • Sporządzanie polityki rachunkowości.
 • Szczegółowe opracowanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
 • Doradztwo finansowe i prawne w zakresie wdrażania elementów kontrolingu, budżetowania i prognozowania finansowego.
 • Wycena przedsiębiorstw oraz aktywów niematerialnych.
 • Działania z zakresu sprawozdawczości finansowej i raportowanie zarządczego.

Wszystkie nasze porady prawne i finansowe są wydawane z zachowaniem najwyższej dokładności i z uwzględnieniem najnowszego prawodawstwa. W skomplikowanych przypadkach możemy skonsultować się z ekspertami z różnych dziedzin, z którymi współpracujemy z korzyścią dla naszych klientów. Nasze doradztwo prawne jest wspierane między innymi przez audytorów, księgowe czy doradców gospodarczych. Dzięki temu masz gwarancję otrzymania wysokiej jakości usług z zakresu doradztwa prawnego i finansowego, które pomogą Ci zyskać rozeznanie w danej sytuacji i podjąć dalsze, korzystne kroki. Dodatkowo świadczymy także szereg innych usług, takich jak księgowość dla firm czy doradztwo podatkowe, które dodatkowo może wesprzeć Ciebie i Twoją firmę w wykonywaniu codziennych czynności.

Dlaczego warto wybrać nasze doradztwo prawne i finansowe?

Financial Center to biuro księgowe Kraków, która powstało, by dostarczać kompleksowych usług z zakresu doradztwa prawnego i finansowego. W skład naszego zespołu wchodzą eksperci z różnych dziedzin, tacy jak audytorzy, doradcy czy księgowi. Dzięki temu analizując Twoją sytuację w ramach doradztwa prawnego i finansowego możemy wskazać Ci najlepsze możliwe rozwiązania, które znajdujemy, stosując indywidualne podejście do każdego problemu.

Dodatkowo wybierając nasze usługi masz pewność, że zawsze zaproponujemy Ci porady prawne i finansowe oparte o najnowsze polskie prawo. Profesjonalne doradztwo może pomóc Ci w rozwikłaniu przepisów i dostosowaniu się do nich w Twojej codziennej działalności. Nieustannie poszerzamy nasze wiadomości, aby w każdym momencie naszej współpracy móc Ci zaproponować rozwiązania dostosowane do najnowszych zmian w kodeksach. W razie potrzeby kierujemy się z zapytaniami do naszego interdyscyplinarnego zespołu, którego szersza perspektywa pozwala jeszcze lepiej dopasowywać się do potrzeb naszych klientów.

Sprawdź nasze możliwości w praktyce – skontaktuj się z Financial Center i wybierz doradztwo prawne i finansowe, któremu możesz zaufać!

ReferencjeNasi profesjonaliści

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Ul. Batorego 4/6,
31-135 Kraków

 

+48 12 630 98 98

 

info@fcenter.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY