Doradztwo prawne i finansowe

Zawiłości prawa to ogromne wyzwanie dla wszystkich firm, niezależnie od branży. Nasze doradztwo finansowe i prawne może pomóc Twojej firmie znaleźć najlepszą ścieżkę w gąszczu przepisów.

Doradztwo finansowe i prawne – na czym to polega?

Doradztwo finansowe to dla wielu przedsiębiorców jeden z najlepszych sposobów na rozwój firmy lub po prostu własnego portfela. Specjalista w tej dziedzinie może im bowiem zaoferować wiedzę, która w realny sposób przełoży się na zyski. Jako specjaliści w dziedzinie finansów dla naszych klientów przygotowujemy doradztwo finansowe, na które składają się – między innymi – analizy inwestycyjne, plany finansowe czy audyty przedsiębiorstwa, które pozwalają firmom i osobom prywatnym zyskiwać każdego dnia. Dodatkowo dzięki wiedzy z różnych dziedzin, która jest elementarną częścią naszego interdyscyplinarnego zespołu, potrafimy spojrzeć na stojące przed naszymi klientami z różnych perspektyw. Dzięki temu nasze doradztwo podatkowe jest jeszcze efektywniejsze.

Dodatkowym uzupełnieniem doradztwa finansowego, jak i zupełnie odrębną usługą dla naszych klientów może stanowić doradztwo prawne. W ramach tej usługi nasi specjaliści pomagają w analizie prawnej wskazanych przez naszych partnerów problemów i znalezieniu ich optymalnego rozwiązania, dostosowanego do danego przypadku. A to wszystko z indywidualnym podejściem oraz pełnym skupieniu na nawet najmniejszych detalach danej sprawy!

Doradztwo prawne – jak to robimy?

Prawo jest pełne nieścisłości, krętych ścieżek i niejasnych interpretacji. W tak skonstruowanym gąszczu niekiedy łatwo się zgubić. Doradztwo prawne oferowane przez Financial Center może jednak stanowić drogowskaz, który pokaże wyjście z nawet najtrudniejszych i najbardziej zawiłych sytuacji.

Nasze doradztwo prawne to kompleksowa usługa, którą możemy dopasować do Twoich wymagań już od pierwszych minut współpracy. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, starannie analizując sytuację. Dzięki zaangażowaniu ekspertów w dziedzinie posiadamy szeroki wachlarz możliwości gwarantujących jakość naszego doradztwa prawnego, które możemy zaoferować naszym klientom. Wśród nich są:

 • Fachowe poradnictwo w zakresie prawa i finansów dla małych i dużych przedsiębiorstw
 • Badania due diligence finansowego i podatkowego dla firm.
 • Badania, weryfikacje i przeglądy sprawozdań finansowych oraz innych dokumentów.
 • Opracowujemy plany połączeń, przekształceń i podziałów spółek.
 • Profesjonalne audyty: finansowe (ksiąg rachunkowych), podatkowe i kadrowo-płacowe.
 • Przekształcanie rachunkowości i sprawozdań finansowych firm zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości i Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) i US GAAP
 • Sporządzanie polityki rachunkowości.
 • Szczegółowe opracowanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
 • Doradztwo finansowe i prawne w zakresie wdrażania elementów kontrolingu, budżetowania i prognozowania finansowego.
 • Wycena przedsiębiorstw oraz aktywów niematerialnych.
 • Działania z zakresu sprawozdawczości finansowej i raportowanie zarządczego.

Wszystkie nasze porady prawne i finansowe są wydawane z zachowaniem najwyższej dokładności i z uwzględnieniem najnowszego prawodawstwa. Dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi możemy podjąć się nawet przypadków łączących różne dziedziny, branże czy problemy. Nasze doradztwo prawne jest wspierane między innymi przez audytorów, księgowe czy doradców gospodarczych. Dzięki temu masz gwarancję otrzymania wysokiej jakości usług i – przede wszystkim – rozwiązania swojego problemu. Nasze porady prawne pomogą Ci zyskać rozeznanie w danej sytuacji i podjąć dalsze, korzystne kroki. Dodatkowo świadczymy także szereg innych usług, takich jak księgowość dla firm czy doradztwo podatkowe, które dodatkowo może wesprzeć Ciebie i Twoją firmę w wykonywaniu codziennych czynności.

Dlaczego warto wybrać nasze doradztwo prawne i finansowe?

Financial Center to biuro księgowe w Krakowie, która powstało, by dostarczać kompleksowych usług z zakresu doradztwa prawnego i finansowego. W skład naszego zespołu wchodzą eksperci z różnych dziedzin, tacy jak audytorzy, doradcy czy księgowi. Dzięki temu analizując Twoją sytuację w ramach doradztwa prawnego i finansowego możemy wskazać Ci najlepsze możliwe rozwiązania, niezależnie od rozpatrywanej sytuacji.

Dodatkowo wybierając nasze usługi masz pewność, że zawsze zaproponujemy Ci porady prawne i finansowe oparte o najnowsze polskie prawo. Nieustannie poszerzamy nasze wiadomości, aby w każdym momencie naszej współpracy móc Ci zaproponować rozwiązania dostosowane do najnowszych zmian w kodeksach. Jednocześnie działamy szybko i efektywnie – szczególnie w sytuacjach, które wymagają błyskawicznej reakcji. Nasze doradztwo prawne i finansowe pozwoli Ci zatem zdjąć z siebie ciężar poszukiwania rozwiązań i pokierować swoimi kolejnymi działaniami w optymalny sposób.

Sprawdź nasze możliwości w praktyce – skontaktuj się z Financial Center i wybierz doradztwo prawne i finansowe, któremu możesz zaufać!

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Ul. Batorego 4/6,
31-135 Kraków

 

+48 12 630 98 98

 

info@fcenter.pl

  FORMULARZ KONTAKTOWY