Obsługa kadrowo-płacowa

dla firm Kraków

Zarządzanie kadrami i wypłatami jest jednym z podstawowych obowiązków każdej firmy, która liczy sobie więcej niż jedną osobę. Rzetelna organizacja powiązanych z pracownikami dokumentów i pieniędzy jest ważna niezależnie od rozmiaru przedsiębiorstwa. Eksperci Financial Center mają ogromne doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej zarówno małych, rodzinnych firm, jak i dużych zespołów w największych korporacjach. Działamy na terenie Krakowa i okolic, od lat wspierając biznesy działające na lokalną i międzynarodową skalę. Świetnie sprawdzimy się także w Twoim przedsiębiorstwie!

Poznaj obsługę kadrowo-płacową dla Twojej firmy

Obsługa kadrowo-płacowa, znana również jako prowadzenie ewidencji kadrowej, jest podstawą działalności każdej firmy – pod warunkiem, że nie stanowi ona jednoosobowej działalności gospodarczej. W przypadku większej liczby pracowników konieczne jest bowiem poszerzenie działań z zakresu księgowości dla firm. Obsługa kadrowo-płacowa dla wielu przedsiębiorstw okazuje się jednak niemałym wyzwaniem. Ciągłe zmiany w prawie czy trudności w interpretacji przepisów są bowiem przeszkodą, która uniemożliwia właścicielom firm zajęcie się tą sprawą na własną rękę.

Co więcej, obsługa kadrowo-płacowa obejmuje wiele zagadnień, które dla osób bez kierunkowego wykształcenia są prawdziwą enigmą. Sporządzanie umów o pracę, prowadzenie ewidencji pracowników, wyliczanie wynagrodzeń i zajmowanie się niezbędną do tego dokumentacją jest nie tylko czasochłonne, ale także wymaga specjalistycznej wiedzy – takiej, jaką może Ci zapewnić zespół Financial Center zajmujący się obsługą kadrowo-płacową.

Obsługa kadrowa i płacowa to nasza specjalność!

Financial Center Kraków to zespół profesjonalistów, który od lat realizuje usługi związane z obsługą kadrowo-płacową firm. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny pakiet obejmujący różnorodne czynności z zakresu obsługi kadrowej. Są to między innymi:

 • Prowadzenie akt osobowych pracowników
 • Wyliczanie wynagrodzeń, w tym także kadry kierowniczej
 • Przygotowywanie regulaminów i wzorców pracy oraz wynagrodzeń
 • Przygotowywanie umów oraz ich ewentualna modyfikacja
 • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń społecznych i ubezpieczeń -zdrowotnych pracowników.
 • Weryfikacja terminów nadchodzących zobowiązań oraz szkoleń BHP właściwych dla danej branży.
 • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz ich wysyłka do właściwego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
 • Rozliczenia PFRON oraz PKK
 • Przygotowanie rocznych informacje i deklaracji podatkowe.
 • Sporządzanie raportów statystycznych na potrzeby realizacji założeń prawa pracy.
 • Przeglądy procesów kadrowych i wyników naliczania wynagrodzeń pod kątem ich zgodności z zawieranymi umowami oraz obowiązującymi regulaminami i przepisami prawa.
 • Przygotowanie firmy do kontroli ze strony organów państwowych.

To jednak tylko część naszych usług kadrowych i płacowych, które możemy wykonywać dla Twojej firmy z Krakowa i okolic. Chętnie pomożemy Ci dobrać najlepszy pakiet księgowy szyty na miarę. Dobierając idealną ofertę, przeanalizujemy najlepsze rozwiązania i wskażemy optymalny zakres usług kadrowych dopasowanych do Twoich potrzeb i aktualnie obowiązującego prawa. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Profesjonalna obsługa kadrowa i płacowa dla Twojej firmy

Obsługa kadrowo-płacowa na wysokim poziomie to klucz nie tylko do zadowolenia pracowników, ale przede wszystkim do bezproblemowej działalności firmy. Nasze usługi z tego zakresu zadowolą zarówno małe firmy, jak i całe korporacje. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze kadrowej i płacowej, dzięki czemu możemy się z sukcesami mierzyć ze wszystkimi wyzwaniami ukrytymi w przepisach prawa. W przypadku zaistnienia takiej potrzeby możemy Ci także udzielić porad podatkowych, które ułatwią podejmowanie dalszych działań. W naszej ofercie posiadamy także inne dodatkowe usługi dla firm, takie jak wirtualne biuro czy doradztwo finansowe.

Co więcej, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy naszą wiedzę o nowo wprowadzane przepisy prawa. Posiadamy również interdyscyplinarny zespół złożony z doświadczonych specjalistów, który pozwala nam spojrzeć na Twoje sprawy z różnych perspektyw. Dzięki temu wybierając naszą obsługę kadrowo-płacową masz pewność, że każda formalność zostanie przeprowadzona na podstawie najnowszych ustaw i rozporządzeń regulujące działalność firmy w kwestii wypłat i pracowników.
Współpraca z Financial Center to gwarancja prowadzenia niezbędnej dokumentacji bez błędów i pomyłek!

ReferencjeNasi profesjonaliści

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Ul. Batorego 4/6,
31-135 Kraków

 

+48 12 630 98 98

 

info@fcenter.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY