Referencje

Tak o Nas piszą nasi klienci

Współpracując z Firmą Financial Center możemy potwierdzić jej rzetelność, duże zaangażowanie w powierzone zadania oraz indywidualne podejścia do klienta. Doskonała organizacja pracy i wysoki poziom świadczonych usług w zakresie księgowości sprawiają, że Art Presse s.c. rekomenduje Financial Center innym podmiotom, które chcą powierzyć swoją firmę profesjonalistom.

Renata Krochmal
ART-PRESSE s.c.

Profesjonalizm, rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają Financial Center. Obsługa rachunkowo-księgowa prowadzona jest z należytą starannością oraz w ustalonych terminach. Całokształt dotychczasowej współpracy potwierdza wysokie standardy realizowanych zadań, oparte o specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. W imieniu Mikropolska SA rekomenduję Financial Center jako godnego zaufania Partnera.

Artur Krochmal
Prezes
MIKROPOLSKA SA

Profesjonalna i rzetelna obsługa zarówno w zakresie księgowości jak i spraw pracowniczych. Bardzo dobry kontakt również w sprawach bieżących. Dbałość o aktualną informację przy zmianach prawnych.

Krzysztof Ogrodnik
Komornik Sądowy

Professional and friendly customer service, reliable and timely. I recommend.

Abdullah Ali
www.tkxel.com

Firma Financial Center posiada profesjonalną obslugę księgową i kadrową. Pracownicy po dchodzą indywidualnie do każdego klienta i zawsze służy pomocą. Biuro godne polecenia

Romuald Sznyterman
Medex

Polecam Financial Center, od lat z powodzeniem prowadzi księgowość mojej firmy. Profesjonalizm oraz cierpliwość to główne atuty tego biura.

Magdalena Pietras
F. H. U. Zaczarowany Ogród

Mogę się wypowiedzieć tylko pozytywnie o Financial Center. Pracownicy są bardzo kompetentni. Rozumieją obecną, trudną sytuację firm.

Maria Dobrowolska
Prezes Zarządu
Centrum Medyczne OrtoMed Sp. z o.o.

Współpracuję z Financial Center Sp. z o.o. od kilku lat w zakresie pełnej obsługi finansowej i kadrowo-płacowej mojej firmy. Na uwagę zasługuje profesjonalizm, szeroka wiedza merytoryczna personelu oraz pozytywne i miłe nastawienie do klientów. Polecam współpracę z Financial Center Sp. z o.o.

Sławomir Pasionek
Firma Usługowa CATKOP

Korzystamy z usług Financial Center Sp. z o.o. od samego początku założenia spółki. Zawsze możemy liczyć na rzetelne porady podatkowe. Polecamy skorzystanie z usług Financial Center Sp. z o.o.

Beata Pasionek
CATKOP plus Sp. z o.o.

Z firmą Firma Financial Center Sp. z o.o. mam przyjemność współpracować od kilku miesięcy. Pracownicy firmy Financial Center prowadzący sprawy księgowe mojej firmy są kompetentni, życzliwi oraz zawsze terminowo przesyłają wszelkie niezbędne informacje i rozliczania. Co bardzo ważne, chętnie służą pomocą i fachową wiedzą w sprawach związanych z księgowością i podatkami mojej firmy. Niebagatelne znaczenie ma tez fakt iż Financial Center zaoferował mi najkorzystniejsze cenowo warunki współpracy ze wszystkich firm z rynku Krakowskiego które zapytałem o ofertę .Mogę zdecydowanie polecić firmę Financial Center Sp. z o.o. jako sprawne i rzetelne biuro rachunkowe .

Marcin Różycki
Broker ubezpieczeniowy

Szukając Biura Księgowego dla mojej firmy wybrałem Financial Center w Krakowie. Jestem zadowolony i polecam. Mam tu zapewnione duże wsparcje fachowców i expertów księgowych, kadrowych i prawnych. Zawsze mogę liczyć na wysoki standard oferowanych usług i obsługę klienta a odwiedzając Financial Center spotykam się z miłą atmosferą.

Stanisław Krępa
KLS Projekt Sp. z o.o.

Z firmą Financial Center współpracuję od ponad 6 lat. Polecam ich usługi księgowe oraz prawne w zakresie koniecznym do prowadzenia spółki z o.o. oraz jednoosobowej działalności gospodarczej. Podejście do wszelkich zagadnień jest bardzo profesjonalne a zespół Financial Center reaguje błyskawicznie.

Jakub Kosiński

Financial Center to marka gwarantująca profesjonalną i szybką obsługę mojej firmy. Niezawodnie rozwiązuje wszelkie trudności, a dostępność i kreatywność personelu dają mi poczucie bezpieczeństwa. Polecam

Marcin Brodowicz
Usługi Medyczne

Financial Center wspierało spółkę od samego początku: od stworzenia umowy spółki, poprzez proces rejestracji, doradztwo w zakresie kadrowym i obsługę księgową, poprzez prowadzenie biura. Świetny kontakt z zespołem, merytoryczne wsparcie, profesjonalna i terminowa obsługa to powody, dla których Financial Center jest nadal naszym ulubionym wirtualnym biurem 🙂

Boomini Modern Dollhouses

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Ul. Batorego 4/6,
31-135 Kraków

 

+48 12 630 98 98

 

info@fcenter.pl

    FORMULARZ KONTAKTOWY