Obsługa księgowa
spółek z ograniczoną
odpowiedzialnością

Prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością niesie ze sobą duże korzyści. Wśród nich prym wiodą przede wszystkim brak ZUS przy minimum dwóch udziałowcach oraz niższe stawki podatku CIT. Obsługa księgowa spółek z o.o. jest jednak bardziej wymagająca, gdyż w ich przypadku konieczne jest zastosowanie zasad tzw. pełnej księgowości. Nasi specjaliści pomogą Ci sprawić, by to przejście przebiegało bez problemów, a sama księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością była dla Ciebie korzystna. 

Czym jest pełna księgowość? Poznaj szczegóły księgowości dla spółek z o.o.

Pełna księgowość, która wchodzi w skład obsługi księgowej spółek z o.o. to najbardziej rozbudowana forma rozliczania podatków i opłat dedykowana dla dużych firm o najwyższych obrotach. Jej specyfika zakłada, że każde zdarzenie musi być dokładnie zewidencjonowane i wyszczególnione w dokumentach. Od dużych przedsiębiorstw wymagana jest bowiem pełna transparentność, której zasady realizowane są właśnie przez przymus prowadzenia pełnej księgowości. 

Księgowość dla spółek z o.o. obejmuje zatem tzw. pełne księgi, które trzeba uzupełniać w miarę prowadzenia działalności. Są to między innymi: 

 • dzienniki,
 • księga główna,
 • księgi pomocnicze,
 • zestawienia obrotów i sald kont księgi głównej oraz sald kont ksiąg pomocniczych,
 • wykaz składników aktywów i pasywów (inwentarz).

Co więcej, obsługa księgowa spółek z o.o. obejmuje także sporządzanie okresowych sprawozdań czy udzielanie dodatkowych informacji i wyjaśnień w przypadku, gdy zawarte w księgach informacje będą budziły wątpliwości. Obowiązki te mogą przytłaczać wiele osób, które chcą prowadzić tego typu działalność. Nasze usługi księgowe dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością mogą jednak sprawić, że prowadzenie pełnej księgowości nie będzie koszmarem, a jedynie drobną formalnością. 

Kompleksowa obsługa księgowa spółek z o.o. – poznaj naszą ofertę

Financial Center to biuro księgowe, które od lat oferuje swoje usługi spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością z Krakowa oraz okolic. Pełna księgowość nie ma zatem dla nas żadnych tajemnic, podobnie jak związane z nią przepisy prawa. 

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową obsługę księgową spółek z o.o., która spełni wymagania zarówno właścicieli biznesu, jak i urzędników. W skład naszej oferty wchodzą między innymi: 

 • całościowe prowadzenie ksiąg, w tym: dzienników, księgi głównej, ksiąg pomocniczych
 • tworzenie wykazów aktywów i pasywów
 • przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych dla organów państwa (rachunek zysków i strat, bilans, informacje dodatkowe)
 • obsługa zestawień obrotów i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych 
 • reprezentacja w urzędach i udzielanie dodatkowych wyjaśnień w przypadku takiej konieczności. 

Każdy element naszej oferty wykonujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły i o interesy Twojej firmy. Branża nie ma znaczenia – dzięki ogromnej wiedzy naszych księgowych możemy pomóc Ci w każdej sytuacji i bezbłędnie dopasować się do Twojego biznesu. 

Dlaczego warto wybrać naszą pełną księgowość dla spółek z o.o.?

Financial Center to więcej niż biuro księgowe – to miejsce, w którym czekają na Ciebie różnorodni specjaliści z dziedzin takich jak księgowość, finanse czy prawo. Twoja usługa pełnej księgowości nie zamknie się zatem na tylko i wyłącznie jednej osobie. W przypadku pojawienia się nietypowych sytuacji czy wątpliwości nasz interdyscyplinarny zespół będzie w stanie zapewnić, że nasza obsługa rzeczywiście będzie w stu procentach kompleksowa i dopasowana do Twoich potrzeb. 

Co więcej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników masz stuprocentową pewność, że nasza pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością będzie wykonywana według najwyższych standardów. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i aktualizujemy ją o nowe przepisy. Dodatkowo korzystamy z nowoczesnych i bezpiecznych programów, które jeszcze bardziej poprawiają standardy naszej pracy. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja obsługa księgowa spółek z o.o. nigdy nie będzie problemem. 

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Ul. Batorego 4/6,
31-135 Kraków

 

+48 12 630 98 98

 

info@fcenter.pl

  FORMULARZ KONTAKTOWY