Profesjonalna
księgowość dla firm

Poznaj nasze biuro rachunkowe Kraków

Żadna firma działająca legalnie na rynku nie może obejść się bez starannie prowadzonej księgowości. Jest ona wymagana przepisami prawa, a niespełnienie tego obowiązku może grozić nieprzyjemnymi konsekwencjami. Jej ciągłe uzupełnianie jest jednak trudnym zadaniem dla osób, które wcześniej nie zetknęły się z tym problemem.
Nasza księgowość dla firm z Krakowa i okolic bez trudu go rozwiąże i zapewni Ci wygodę prowadzenia działalności bez błędów w rachunkach. Profesjonalna księgowość w Krakowie. 

Poznaj nasze usługi księgowe i rachunkowe

Financial Center Kraków od lat wspiera przedsiębiorstwa w osiąganiu ich codziennych celów. Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości dla firm, obejmującej zarówno codzienne czynności, jak i okresowe rozliczenia. Nasza obsługa rachunkowa może zostać dopasowana do potrzeb Twojego biznesu z uwzględnieniem branży, w jakiej się poruszasz oraz wyzwań, z którymi na co dzień się stykasz. Najczęściej usługi rachunkowe dla firm wykonywane przez Financial Center Kraków obejmują:

 • Prowadzenie ksiąg zgodnie z obowiązującymi, najbardziej aktualnymi przepisami
 • Prowadzenie rejestrów podatków
 • Sporządzanie odpowiednich deklaracji podatkowych
 • Dostarczanie niezbędnej dokumentacji do Urzędów Skarbowych oraz innych instytucji, w przypadku gdy jest to wymagane
 • Sporządzanie sprawozdań do celów statystycznych i podatkowych
 • Prowadzenie ewidencji oraz rozrachunków
 • Dotrzymywanie terminów płatności podatkowych Opracowanie wniosków do odpowiednich organów, np. wnioski o wydanie interpretacji w zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego.
 • Doradztwo podatkowe w przypadkach budzących wątpliwości klienta.

W razie potrzeby pakiet ten może zostać rozszerzony także o inne usługi, takie jak wirtualne biuro czy doradztwo podatkowe. Dzięki temu niezależnie od tego, jak rozwija się Twoja firma, zawsze możemy ją wspierać w codziennej działalności.

Zapewniamy, że nasze usługi księgowe dla firm są zawsze najwyższej jakości. Nieustannie podnosimy kwalifikacje i aktualizujemy wiadomości o rachunkowości i księgowości, dzięki czemu masz pewność, że w Twoich księgach nie znajdą się żadne niepokojące niejasności. Dodatkowo na każdym etapie księgowości dla firm możemy udzielić Ci wyjaśnień obejmujących tajniki naszej pracy na rzecz Twojej firmy.

Co więcej, dzięki księgowości dla firm oferowanej przez Financial Center Kraków zapewnisz sobie sprawne rozliczanie płatności i przychodów. Bez pomyłek, błędów i niejasności – dokładne usługi rachunkowe dla firm to nasza specjalność. Financial Center Kraków pewnością będzie kluczem do sprawnie prowadzonej działalności!

Kompleksowa obsługa księgowa i rachunkowa dla każdej firmy

Financial Center Kraków od lat wspiera przedsiębiorstwa w osiąganiu ich codziennych celów. Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości dla firm, obejmującej zarówno codzienne czynności, jak i okresowe rozliczenia. W zakres naszych usług może wchodzić także księgowość uproszczona. Nasza obsługa rachunkowa firm może zostać dopasowana do potrzeb Twojego biznesu z uwzględnieniem branży, w jakiej się poruszasz. Najczęściej usługi rachunkowe dla firm wykonywane przez Financial Center Kraków obejmują:

 • Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością
 • Spółek komandytowych
 • Spółek akcyjnych
 • Komandytowo-akcyjnych

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze księgowej każdego z tych typów przedsiębiorstw. Jednocześnie możemy dopasować naszą ofertę tak, by jak najlepiej zaspokajała potrzeby właśnie Twojego biznesu, niezależnie od branży. Już na etapie wstępnej rozmowy możemy stworzyć pakiet usług szyty na miarę, który będzie odzwierciedleniem wymagań Twojego biznesu.

Co więcej, wiedza zdobyta na przestrzeni lat umożliwia nam nie tylko uwzględnienie prawnych niuansów, ale także specyfiki działalności danego przedsiębiorstwa. Na podstawie informacji o Twoim biznesie możemy wskazać Ci usługi księgowe idealnie do niego dopasowane. Zadziałamy przy tym szybko, sprawnie i precyzyjnie tak, abyś w pierwszym możliwym terminie otrzymał wszystkie dokumenty, których potrzebujesz.  Współpraca z nami jest zatem gwarancją dobrze poprowadzonej księgowości dla firmy – w tym także i Twojej.

Dlaczego warto postawić na naszą księgowość dla firm?

Księgowość dla firm w naszym wykonaniu to usługa, na którą składa się wiedza i doświadczenie naszego interdyscyplinarnego zespołu. W jego skład wchodzą nie tylko księgowe, ale także audytorzy, doradcy gospodarczy czy specjaliści do zarządzania ryzykiem. Dzięki ich wsparciu i ciężkiej pracy nasza księgowość dla firm pozwala spojrzeć na każdy problem z nowej perspektywy – i traktować go jako ciekawe wyzwanie. Co więcej, każdy z członków zespołu Financial Center posiada nie tylko kierunkowe wykształcenie, ale także ogromne doświadczenie. Nie popadamy w przy tym w rutynę – każda czynność będąca częścią naszej księgowości dla firm jest wykonana z pełną precyzją i indywidualnym podejściem.

Co więcej, wybierając nasze usługi z zakresu księgowości dla firm masz pewność, że błędy i potknięcia nie będą problemem Twojego przedsiębiorstwa. W każdym momencie naszej pracy dopełniamy wszelkich starań, by im zapobiegać i nieustannie eliminować wszystkie, nawet potencjalne problemy. Korzystamy przy tym nie tylko z ogromnej wiedzy naszych pracowników, ale także z nowoczesnych technologii i odpowiednich zabezpieczeń. W przypadku pojawienia się niejasności, nasza firma i wszelkie usługi z zakresu księgowości dla firm posiada wszelkie stosowne ubezpieczenia i dokumenty, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie dla naszych klientów.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Ul. Batorego 4/6,
31-135 Kraków

 

+48 12 630 98 98

 

info@fcenter.pl

  FORMULARZ KONTAKTOWY