Doradztwo podatkowe

Kraków

Prawo podatkowe oraz jego interpretacja to dla wielu przedsiębiorców duża przeszkoda. Nasze doradztwo podatkowe pozwoli Twojej firmie ją pokonać i pozostawić skomplikowaną dokumentację za sobą.

Czym jest nasze doradztwo podatkowe?

Jedną z dwóch rzeczy, które w życiu są pewne, są podatki. Płaci je każdy z nas, niezależnie od tego, czy posiada firmę, czy może jest osobą prywatną. Niestety, nie jest to obowiązek prosty – co roku powstają setki stron nowego prawa, które sprawia, że doradztwo podatkowe staje się częścią każdego kontaktu z instytucjami państwa.

Doradztwo podatkowe również jest jednak obwarowane przepisami prawa, by mogło one być podstawą do podejmowania decyzji dotyczących niezbędnej urzędowej dokumentacji. Według definicji pod tym pojęciem kryje się „udzielanie podatnikom, płatnikom i inkasentom opinii i wyjaśnień co do ich obowiązków podatkowych i celnych, także w zakresie egzekucji administracyjnej”. Dodatkowo w jego ramach mieści się także pomoc, jak i samo prowadzenie dla nich ksiąg i ewidencji do celów podatkowych, sporządzanie zeznań podatkowych. W przypadkach, które tego wymagają, doradztwo podatkowe to także reprezentowanie w postępowaniach toczonych przed właściwymi organami w sprawach związanych z realizacją ww. obowiązków. Wszystkie te usługi – i wiele więcej – może Ci zaoferować Financial Center.

Co obejmuje nasze doradztwo podatkowe?

Nasze doradztwo podatkowe to kompleksowa usługa, która zapewni Twojej firmie bezproblemowe przejście przez wszystkie formalności, jakie możesz napotkać na swojej drodze. Interdyscyplinarny zespół Financial Center wykorzystuje swoje umiejętności, by odpowiadać na wszystkie pytania i mierzyć się z wyzwaniami, z jakimi przychodzą do nas klienci z najróżniejszych branż. Z tego względu przygotowaliśmy kompleksową ofertę, którą możesz dopasować do potrzeb Twojej firmy podczas naszej współpracy. Dzięki temu możemy na bieżąco reagować na sytuację i dobierać najkorzystniejsze rozwiązania mogące ją polepszyć, a także poszerzać Twój pakiet usług o dodatkowe czynności, takie jak księgowość dla firm czy wirtualne biuro. Nasze doradztwo podatkowe obejmuje między innymi:

 • Udzielanie porad i konsultacji podatkowych z możliwością sporządzenia opinii dotyczącej danej kwestii
 • Sporządzanie informacji, deklaracji i zeznań podatkowych dla Twojej firmy
 • Doradztwo podatkowe w zakresie PIT, CIT, VAT, a także w zakresie podatku od spadków i darowizn oraz podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC).
 • Rozliczenia dochodów przy sprzedaży nieruchomości wraz ze wskazaniem najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań
 • Analiza obciążeń podatkowych
 • Kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych
 • Doradztwo podatkowe dotyczące wdrażania nowego prawa podatkowego na gruncie danego przedsiębiorstwa
 • Wykrycie błędów i wskazanie ich rozwiązań zmierzających do usunięcia pomyłek, połączone z podaniem informacji dotyczących unikania podobnych sytuacji w przyszłości
 • Propozycje działań umożliwiających minimalizację obciążeń podatkowych oraz negatywnych skutków finansowych stwierdzonych nieprawidłowości.
 • Optymalizację zobowiązań podatkowych
 • Reprezentacja przed Urzędem Skarbowym, Urzędem Celno-Skarbowym i Izbą Skarbową oraz innymi instytucjami zaangażowanymi w wykonywanie prawa podatkowego.

Dlaczego warto wybrać nasze doradztwo podatkowe?

Prawo nieustannie się zmienia – a zespół Financial Center podąża za nim krok w krok. Nasze doradztwo podatkowe pozwoli Ci pójść w jego ślady i uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji wynikających z błędów czy zaniechań. Zespół Financial Center Kraków to doświadczeni specjaliści, którzy każdego dnia w swojej pracy poszerzają swoje kwalifikacje – nie zaskoczy nas żadna zmiana w kodeksach. Dzięki temu możemy Ci zapewnić doradztwo podatkowe, które rzeczywiście zadziała na Twoją korzyść.

Dodatkowo posiadamy szeroki pakiet usług z zakresu doradztwa podatkowego, dzięki czemu możesz dobrać zestaw dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Każdy element z naszej oferty realizujemy z dokładnością popartą wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo, w razie potrzeby, możemy skonsultować się z ekspertami z branży lub innych niezbędnych dziedzin. Rozpatrzymy przy tym wszystkie możliwości i wybierzemy tą, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Możesz więc mieć pewność, że nasze doradztwo podatkowe pozwoli Ci błyskawicznie pokonywać wszelkie trudności związane z instytucjami państwa.

Nasze biuro księgowe w Krakowie dysponuje także specjalistami z wielu różnych dziedzin. Współpracujemy z audytorami, doradcami gospodarczymi, księgowymi, kadrowymi i innymi specjalistami, którzy pozwalają nam zawsze dopasowywać doradztwo podatkowe do Twoich potrzeb. Ich wiedza i doświadczenie sprawia, że nasze usługi są zawsze wykonywane z rzetelnością, zaangażowaniem i przede wszystkim nie zostawiają żadnych wątpliwości naszym klientom. Niezależnie od tego, jak skomplikowany jest Twój problem, nasze usługi z pewnością znajdą jego optymalne rozwiązanie.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Ul. Batorego 4/6,
31-135 Kraków

 

+48 12 630 98 98

 

info@fcenter.pl

  FORMULARZ KONTAKTOWY