Wirtualne biuro

w centrum Krakowa

Działalność gospodarcza często wiąże się z dużymi kosztami. Te w ogromnej części są spowodowane przez koszty wynajmu biura czy lokalu, które – szczególnie w dużych miastach – są bardzo drogie. Teraz możesz je zminimalizować, wybierając wirtualne biuro w centrum Krakowa dopasowane do Twoich potrzeb.

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro Kraków to usługa, która pozwoli przedsiębiorcom rozpocząć lub kontynuować działalność gospodarczą pod nowym, lepszym adresem. Usługa ta obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej pod danym adresem bez konieczności realnego wynajmu przestrzeni w wybranym budynku. To wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić tysiące złotych na wynajmie bardzo drogich powierzchni biurowych na terenie Krakowa. Jednocześnie wirtualny adres gwarantuje kompleksową obsługę wszelkich spraw, z którymi potencjalny klient czy partner mógłby zgłosić się do przedsiębiorstwa. Odebranie przesyłki, zarządzanie wiadomościami czy dostęp do sali konferencyjnej to nie problem dzięki właśnie tej usłudze!

Kto powinien skorzystać z usług wirtualnego biura w Krakowie?

Wynajęcie standardowej powierzchni biurowej w Krakowie to ogromne koszty, które dla małych firm lub jednoosobowych działalności gospodarczych mogą być nie do udźwignięcia. Wirtualne biuro lub wirtualny adres może im zapewnić to, czego najczęściej brakuje przedsiębiorstwom dopiero rozpoczynającym swoją działalność lub planującym rozwój – ogromną oszczędność nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim czasu.

Wirtualne biuro to zatem świetna propozycja dla wszystkich osób, które nie muszą fizycznie znajdować się w budynku, by wykonywać swoją pracę. Wirtualny adres sprawdzi się zatem w przypadku osób pracujących zdalnie (np. programistów na umowach B2B), a także osób działających na zasadzie outsourcingu. Mogą z niego skorzystać także profesjonaliści outsourcujący swoje usługi, tacy jak copywriterzy, rekruterzy czy różnego rodzaju freelancerzy. Wirtualne biuro w Krakowie z pewnością przyda się również startupom i małym firmom, które dopiero planują pozyskanie własnej przestrzeni biurowej.

Poznaj nasze wirtualne biuro w Krakowie

Nasze wirtualne biuro w Krakowie znajduje się przy ulicy Batorego 4, w bezpośredniej bliskości Starego Miasta. Spacer do Rynku Głównego po wyjściu z budynku zajmuje zaledwie 5 minut drogą wiodącą między urokliwymi kamienicami a starym drzewostanem krakowskich plant. W okolicy znajdują się budynki mieszkalne, handlowe, usługowe, a także restauracje i kawiarnie, które sprawiają, że odwiedzenie naszego wirtualnego biura na żywo jest prawdziwą przyjemnością.

Co ważne, nasz wirtualny adres w Krakowie z pewnością zostanie rozpoznany przez wiele osób, które choć raz pojawiły się w tym mieście. Ulica Batorego jest jedną z bocznych ulic Karmelickiej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w całej dawnej stolicy Polski. Co ważne, nasze wirtualne biuro znajduje się niedaleko przystanku tramwajowego biorącego swoją nazwę od naszej lokalizacji, co sprawia, że znalezienie go jest proste i nie wymaga ciągłego zerkania na mapę.

Co obejmuje nasz wirtualny adres w Krakowie?

Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej pod danym adresem bez konieczności realnego wynajmu przestrzeni w wybranym budynku. To wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić tysiące złotych na wynajmie bardzo drogich powierzchni biurowych na terenie Krakowa. Wirtualne biuro oferowane przez Financial Center to:

  • Uzyskanie wirtualnego adresu w centrum Krakowa
  • Udostępnienie miejsca na biznesowe spotkania w łatwej do odnalezienia lokalizacji
  • Odbieranie korespondencji skierowanej do Twojej firmy
  • Obsługa numeru telefonu przypisanego do firmy, jeśli jest on potrzebny Twojej działalności

Przy współpracy z nami możliwe jest także skorzystanie z usług księgowych dla firm czy usług kadrowych, które również są częścią naszej oferty. Możemy dopasować nasz pakiet do Twoich potrzeb, by zapewnić Ci doskonałe warunki do rozwoju Twojej firmy.

Wirtualny adres, realne korzyści

Nasze wirtualne biuro w Krakowie to więcej niż tylko prestiżowy adres w samym sercu miasta. To przede wszystkim korzyści dla Twojej firmy, która z naszą pomocą może wydajniej dążyć do swoich celów. Wirtualny adres w Krakowie to przede wszystkim realne oszczędności, które rosną z każdym metrem kwadratowym przestrzeni, którego nie musisz wynajmować dzięki naszej usłudze. Nie musisz także zatrudniać dodatkowych pracowników, gdyż ich praca jest częścią naszej usługi.

Dodatkowo wirtualny adres w samym centrum Krakowa pozwoli Ci z łatwością ustalać miejsca spotkań z klientami i przyjmować ich w estetycznie urządzonych salach konferencyjnych. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą budować profesjonalny wizerunek swojego biznesu bez narażania jego budżetu na uszczerbek. Usługa wirtualnego biura to świetny wybór dla przedsiębiorców, którzy nie potrzebują stałego lokalu do prowadzenia biznesu, a jednocześnie chcą korzystać ze wszystkich dobrodziejstw posiadania biura zarejestrowanego w Krakowie.

Skontaktuj się z nami, by poznać bliżej nasze wirtualne biuro!

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Kontakt

Porozmawiajmy o biznesie!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci rozwijać i wzmacniać Twój biznes. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie, w razie podjęcia współpracy z Financial Center.

Ul. Batorego 4/6,
31-135 Kraków

 

+48 12 630 98 98

 

info@fcenter.pl

    FORMULARZ KONTAKTOWY